Résistance Gilus nualintų plaukų stiprinimas

Kérastase Résistance užtikrina vidinės išorinių dirgiklių nualintos plaukų substancijos rekonstrukciją ir taip atkuria plaukų gyvybingumą ir vientisumą. Vidinio gyvybingumo atkūrimas pastebimas ir iš išorės – plaukai vėl tampa gražūs ir sveikai atrodo.

Stilisto patarimai - Résistance Visus patarimus ir profesionalius triukus siūlo Kérastase stilistai.

Stilisto patarimai - Résistance

DARREN FOWLER (kūrybos direktorius, Clipso) Nualintų plaukų vientisumo atkūrimas

"Nualintus plaukus galima iš karto atpažinti pagal vientisumo ir žvilgesio trūkumą: jie nesveiki ir reikalauja gilios priežiūros. Nesvarbu, ar plaukai nualinti dėl savo natūraliai gležnos tekstūros, laiko, ar jiems pakenkė formavimo įpročiai, jų ląstelių sanglauda yra pažeista, todėl plaukų struktūra tampa nelygi. Kérastase Résistance priemonių serija padeda atkurti vidinę plaukų substanciją ir sugrąžinti prarastą grožį."

Stilisto patarimai - Résistance

"Veikdamos giliausius plaukų struktūros sluoksnius, 3 žingsnių programos priemonės – vonelė, kaukė ir kremas – stiprina plaukus iš vidaus. Paskui, atsižvelgęs į klientės plaukų tekstūrą, aš pasiūlau naudoti putų, purškiamosios priemonės arba pienelio papildomam purumui suteikti. Plaukai nebėra gležni, jie nelūžinėja, atkuriamas jų gyvybingumas ir tonusas jau nuo giliausių jų sluoksnių."

RÉSISTANCE THÉRAPISTE REVOLIUCIJA Sužinokite aktualiausias tendencijas!

RÉSISTANCE THÉRAPISTE REVOLIUCIJA

PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS PLAUKŲ SKAIDULOMS ATKURTI SVARBUS MOKSLO ATRADIMAS: KAP

KAP: VIDINĘ PLAUKŲ SANGLAUDĄ APSAUGANTYS BALTYMAI
Nuolatos pateikti klausimus apie plaukų struktūrą – tai Kérastase aistra. L’Oréal Advanced Research mokslininkai įrodė fundamentalų KAP (keratiną sujungiančių baltymų) vaidmenį sveikų plaukų struktūroje. Šie smulkūs baltymai sujungia keratino daleles – jiems būdinga stipri jungiamoji savybė, be kurios plaukų struktūra žlugtų.

KAP ATSAKO UŽ 50–60 % PLAUKŲ STRUKTŪROS
Plaukus pažeidus, šie baltymai dingsta. Galiausiai vidinė plaukų skaidulų struktūra pradeda nuosekliai irti.

RÉSISTANCE THÉRAPISTE REVOLIUCIJA

GAMTOS SUBLIMACIJA: FIBRA-KAP™ IR ATGIMIMO AUGALO SAP
Kérastase sukūrė FIBRA-KAP™ – veiksmingą kompleksą, kuris sugeba kompensuoti pažeidimų  sukeltą KAP nykimą plaukų skaidulose. Jis glikopeptidą SP94 su 6 aminorūgštimis sujungia su kviečių baltymų derivatu.

ATGIMIMO AUGALAS – GAMTOS SUKURTAS STEBUKLAS
Myrothamnus Flabellifolia – nuostabus augalas, sugebantis atgimti net po 10 metų dehidratacijos. Vėl kontaktuodamas su vandeniu, jis grįžta į pradinę savo formą ir pradeda naują gyvavimo ciklą. L’Oréal Advanced Research mokslininkai mėgino išnaudoti visus šio augalo gaivinamosios esencijos pranašumus. Vertinguoju iš šio augalo lapų įgytu ekstraktu Kérastase papildė Résistance Thérapiste priemonių formules.

Sveiki atvykę į Résistance pasaulį!

RÉSISTANCE THÉRAPISTE REVOLIUCIJA

Kolekcija – Résistance Atskleiskite Résistance programą, kuri puikiai atitinka būtent jūsų poreikius!

Ypatingas ritualas. Suasmeninta Kérastase 3 žingsnių plaukų grožio priežiūros programa užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą kruopščiai parinktais metodais, kad plaukai taptų gražesni.


Šie paprasti žingsniai sudaro tikslingą salono plaukų priežiūros programą ir sukuria ritualą, kurį, naudodamos Kérastase priemones, moterys gali tęsti ir namuose.

 

Daugiau apie 3 žingsnių plaukų priežiūros programą.

2. Priežiūra Masque Force Architecte

Atkuriamoji ir regeneruojamoji kaukė (erozijos lygis: 1–2).

Informacija
3. Tekstūros suteikimas CIMENT THERMIQUE

Lyginamasis ir stiprinamasis pienelis

Informacija
Į puslapio pradžią