Chronologiste

Soin Gommage Rénovateur

Priemonė, skirta naudoti prieš plaunant plaukus. Švelni tekstūra, užtikrinanti tausojamąjį poveikį galvos odai ir plaukams. Valomasis galvos odos masažas ir ypatingas lengvumo pojūtis.

SUSIRASKITE ARTIMIAUSIĄ SALONĄ!

Pranašumai

Pranašumai

Soin Gommage Rénovateur sukurtas įkvėpimo semiantis iš odos priežiūros ritualų ir papildo tradicinį Kérastase ritualą nauju žingsniu. Šveitiklis, naudojamas prieš plaunant plaukus, intensyviai tonizuoja ir valo galvos odą bei plaukus. Naudojant Soin Gommage Rénovateur, reikia atlikti gyvybingumą atkuriantį masažą, kuris suaktyvina mikrocirkuliaciją ir padidina šampūno veiksmingumą. Soin Gommage Rénovateur suteikia plaukams neįtikėtiną lengvumo pojūtį.

Naudojimas

Naudojimas

Prieš plaunant plaukus sruoga po sruogos ištepti sudrėkintus plaukus Soin Gommage Rénovateur. Veiksmingam šveitimui užtikrinti įmasažuoti į galvos odą 5 minutes, paskui paskirstyti iki plaukų galiukų. Nuskalauti ir plaukus plauti šampūnu.

Technologija

Technologija

Soin Gommage Rénovateur – technologinis pasiekimas, sujungiantis labai vertingas ir koncentruotas aktyviąsias sudėtines dalis:
Abyssine: ši kerinti molekulė, rasta vulkaniniuose Ramiojo vandenyno plyšiuose, sujungta su Gluco-Lipid GL® ir bisabololiu intensyviam plaukų maitinimui ir kerinčiai aksominei tekstūrai.
Vitaminas F: užtikrina tobulą valymą ir gydo.
Kamelijų, indiškųjų lapainių, arganų ir kukurūzų aliejai: intensyviai maitina plaukus ir suteikia jiems žvilgesio.

Kolekcija - Chronologiste Susipažinkite su Chronologiste

Išskirtinis ritualas. Suasmeninta Kérastase 3 žingsnių plaukų grožio priežiūros programa užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą kruopščiai parinktais metodais tam, kad jūsų plaukai taptų gražesni.
Šie iš pirmo žvilgsnio paprasti žingsniai sukuria tikslinį salono standartus atitinkantį plaukų priežiūros ritualą, kurį, naudodamos Kérastase priemones, moterys gali tęsti ir namuose.

Daugiau apie 3 žingsnių plaukų priežiūros programą.

Į puslapio pradžią