Réflection Spalvos apsauga ir ilgai išliekantis sodrumas

Kérastase Réflection – pirmoji* plaukų priežiūros programa, skatinanti šviesos atspindėjimą, transformuojanti kiekvieną plaukų skaidulą ir atskleidžianti akinamą žvilgesį.

* Kérastase.

 

Stilisto patarimai - Réflection Visus patarimus ir profesionalius triukus siūlo Kérastase stilistai.

Stilisto patarimai - Réflection

DARREN FOWLER (kūrybos direktorius, Clipso) Dažytiems plaukams reikia specifinių priemonių

"Mano klientės, kurių plaukai yra dažyti, žino, kad plaukų grožio paslaptis slypi jų specialioje priežiūroje. Dažyti plaukai yra jautresni išoriniams dirgikliams, nes jie jau yra nualinti dažymo priemonėmis. Rezultatas – išblukusi spalva, nežvilgūs plaukai. Būtent todėl svarbu naudoti Réflection serijos priemones – jos sukurtos specialiai dažytiems plaukams. Plaukų vonelė padidina spalvos atsparumą, o apsauginė kaukė intensyvina plaukų žvilgesį."

Stilisto patarimai - Réflection

"Geriausias būdas dažytų plaukų žvilgesiui ir gyvybingumui išsaugoti – veiksmingų priežiūros priemonių naudojimas, atsižvelgus į plaukų pažeidimo lygį. Patarimas optimaliam  Réflection programos rezultatui: baigdami skalaukite plaukus šalto vandens srove, kad užvertumėte žvynelius."

Sveiki atvykę į Réflection pasaulį!

KÉRASTASE CHROMA SENSITIVE naudojimo patarimai

Kolekcija – Réflection Atskleiskite Réflection programą, kuri puikiai atitinka būtent jūsų poreikius!

Ypatingas ritualas. Suasmeninta Kérastase 3 žingsnių plaukų grožio priežiūros programa užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą kruopščiai parinktais metodais, kad plaukai taptų gražesni.

Šie paprasti žingsniai sudaro tikslingą salono plaukų priežiūros programą ir sukuria ritualą, kurį, naudodamos Kérastase priemones, moterys gali tęsti ir namuose.

 

Daugiau apie 3 žingsnių plaukų priežiūros programą.

Į puslapio pradžią