Nutritive Individuali sausų ir jautrių plaukų priežiūra

Mūsų pirmoji Gluco-Active papildyta programa intensyviau kondicionuoja ir maitina plaukus nuo šaknų iki pačių galiukų. Plaukai atkuriami, suminkštinami ir išlyginami; jie kerinčiai žvilga.

Stilisto patarimai - Nutritive Visus patarimus ir profesionalius triukus siūlo Kérastase stilistai.

Stilisto patarimai - Nutritive

DARREN FOWLER Visi sausi plaukai nevienodi

„Sausi plaukai reikalauja ypatingo dėmesio: jie yra blankūs, gležni, juos sunku šukuoti. Sausumo lygis priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant genetiką ir kasdienius įpročius. Džiovinimas plaukų džiovintuvu, netinkamų priemonių naudojimas arba dažnas dažymas padaro plaukus jautrius. Dėl šių skirtingų priežasčių sausi plaukai skirstomi į skirtingus tipus. Mano pareiga – parinkti kiekvienai klientei tinkamiausias priemones, atsižvelgus į diagnostiką, per kurią tiksliai nustatoma jos plaukų būklė.

Stilisto patarimai - Nutritive

Kuriant Nutritive serijos priemones, atsižvelgta į įvairias sausų plaukų savybes, leidžiant kaskart pasirinkti tinkamiausias priemones. Maitinamoji 3 žingsnių programa minkština ir išlygina plaukus, nes parenkamos plaukų tipą atitinkančios priemonės. Šios serijos priemonės, panašios į Masquintense – per visą Kérastase istoriją žymiausią priemonę, užtikrina gilų maitinimą ir atkuria plaukus.

 

Kolekcija – Nutritive Atskleiskite Nutritive programą, puikiai atitinkančią būtent jūsų poreikius!

Išskirtinis ritualas. Suasmeninta Kérastase 3 žingsnių plaukų grožio priežiūros programa užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą kruopščiai parinktais metodais tam, kad jūsų plaukai taptų gražesni.
Šie iš pirmo žvilgsnio paprasti žingsniai sukuria tikslinį salono standartus atitinkantį plaukų priežiūros ritualą, kurį, naudodamos Kérastase priemones, moterys gali tęsti ir namuose.

Daugiau apie 3 žingsnių plaukų priežiūros programą.

Į puslapio pradžią