Initialiste Stipresnių ir žvilgesnių plaukų augimo stimuliavimas

Initialiste reiškia plaukų priežiūros srities revoliuciją, užtikrindama poveikį folikulams, kurie yra gyvoji plaukų dalis. Serumas stimuliuoja stipresnių, žvilgesnių ir gražesnių plaukų augimą nuo paties pirminio šaltinio.

Stilisto patarimai - Initialiste Visus patarimus ir profesionalius triukus siūlo Kérastase stilistai.

Stilisto patarimai - Initialiste

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST STEIGĖJAS) Revoliucinis serumas plaukų regeneracijai

"Rūpinimasis moterų plaukais man reiškia pedantišką darbą. Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai leidžia siūlyti vis veiksmingesnius problemų sprendimus."

Stilisto patarimai - Initialiste

"Initialiste serumas reiškia svarbų posūkį, ieškant veiksmingų plaukų priežiūros technologijų: tai pirmasis regeneruojamasis serumas, veikiantis tiesiogiai folikulus, kuriuose auga plaukai – taip plaukai sustiprinami, jie tampa gražesni. Veiksmingosios serumo sudėtinės medžiagos – kamieninės ląstelės ir keramidas – stimuliuoja plaukų augimą iš pirminio šaltinio. Dėl regeneruojamųjų savybių Initialiste veiksmingai užbaigia Kérastase 3 žingsnių plaukų priežiūros programą, kuri užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą. Serumo naudojimas, kurį papildo švelnus masažas, yra iš tiesų malonus. Tai procesas, kurį kiekviena moteris gali pakartoti namuose. Initialiste sujungia šiuolaikinę technologiją ir malonų naudojimą, be to, serumas tinka bet kuriai moteriai (ir man)."

Sveiki atvykę į Initialiste pasaulį!

Pirmasis Kérastase plaukų ir galvos odos serumas sutankina plaukus ir suteikia jiems žvilgesio

Kolekcija – Initialiste Atskleiskite Initialiste programą, kuri puikiai atitinka būtent jūsų poreikius!

Ypatingas ritualas. Suasmeninta Kérastase 3 žingsnių plaukų grožio priežiūros programa užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą kruopščiai parinktais metodais, kad plaukai taptų gražesni.

Šie paprasti žingsniai sudaro tikslingą salono plaukų priežiūros programą ir sukuria ritualą, kurį, naudodamos Kérastase priemones, moterys gali tęsti ir namuose.

 

Daugiau apie 3 žingsnių plaukų priežiūros programą.

Į puslapio pradžią