Densifique Plaukus tankinanti aktyvinamoji priemonė

Pirmą kartą* sukurkite naujų plaukų ir papildykite plaukų substanciją!

* Kérastase.

Stilisto patarimai - Densifique Visus patarimus ir profesionalius triukus siūlo Kérastase stilistai.

Stilisto patarimai - Densifique

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST STEIGĖJAS) Per 3 mėnesius 1700 naujų plaukų**

"Kai kalbame apie plaukus, dauguma moterų turi savo asmeninį idealą, tačiau kiekviena iš jų svajoja apie šilkinius, tankius ir žvilgius plaukus. Tokį efektą galima užtikrinti suaktyvinus plaukų regeneracijos procesą naujiems, plika akimi dar nematomiems plaukams atskleisti. Densifique veikia plaukų folikulus (kuriuose auga plaukai), todėl ji moksliniu požiūriu tampa šiuolaikiškiausia plaukų priežiūros priemone tankesniems ir vešlesniems plaukams sukurti."

Stilisto patarimai - Densifique

"Priemonė sujungia Stemoxydine – molekulę, kuri smarkiai padidina plaukų skaičių viename kvadratiniame centimetre, ir naujovišką vitaminų kompleksą, kuris apgaubia plaukus ir suteikia jiems paramą. Aš siūlau klientėms išmėginti Densifique salone, kad kirpėjas galėtų patarti, kaip naudoti, ir sekti priežiūros programos užtikrinamus rezultatus."

** Stemoxydine veiksmingumas įrodytais tyrimais, kuriuose dalyvavo 101 asmuo, 3 mėnesius kasdien naudojęs priemonės, palyginti su placebu.

Sveiki atvykę į Densifique pasaulį!

Kérastase Densifique: plaukus tankinanti aktyvinamoji priemonė

Kolekcija – Densifique Atskleiskite Densifique programą, kuri puikiai atitinka būtent jūsų poreikius!

Ypatingas ritualas. Suasmeninta Kérastase 3 žingsnių plaukų grožio priežiūros programa užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą kruopščiai parinktais metodais, kad plaukai taptų gražesni.

Šie paprasti žingsniai sudaro tikslingą salono plaukų priežiūros programą ir sukuria ritualą, kurį, naudodamos Kérastase priemones, moterys gali tęsti ir namuose.

Daugiau apie 3 žingsnių plaukų priežiūros programą.

Į puslapio pradžią