Cristalliste Krištolinis žvilgesys, šviesos lengvumas

Pirmoji Kérastase plaukų priežiūros priemonių serija su Liquid Light kompleksu.

Stilisto patarimai - Cristalliste Visus patarimus ir profesionalius triukus siūlo Kérastase stilistai.

Stilisto patarimai - Cristalliste

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST STEIGĖJAS) Šilkiniai, minkšti ir žvilgūs plaukai

"Žvilgesys – vienas iš pagrindinių plaukų grožio elementų, padedančių paryškinti kiekvienos moters patrauklumą. Būtent todėl aš savo klientėms siūlau naudoti Cristalliste serijos priemones, kurios dėl ypač malonaus grožio priežiūros ritualo leidžia užtikrinti tobulus rezultatus. Pirmiausia pasirenku klientės plaukų tipą (gležni arba tankūs plaukai) atitinkančią vonelę. Paskui naudoju Lait Cristal priežiūros priemonės, kuri drėkina plaukus, padaro juos lengvus ir švelnius it šilkas. Galiausiai naudoju serumo su lengvomis mikrodalelėmis, kuris atspindi šviesą ir paryškina visą plaukų grožį."

Stilisto patarimai - Cristalliste

"Šio serumo rekomenduoju savo klientėms naudoti kasdien ir tepti juo rankšluosčiu nusausintus plaukus – taip jos visada ir visose situacijose galės džiaugtis savo plaukų žvilgesiu."

Kolekcija – Cristalliste Atskleiskite Cristalliste programą, kuri puikiai atitinka būtent jūsų poreikius!

Ypatingas ritualas. Suasmeninta Kérastase 3 žingsnių plaukų grožio priežiūros programa užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą kruopščiai parinktais metodais, kad plaukai taptų gražesni.

Šie paprasti žingsniai sudaro tikslingą salono plaukų priežiūros programą ir sukuria ritualą, kurį, naudodamos Kérastase priemones, moterys gali tęsti ir namuose.

Daugiau apie 3 žingsnių plaukų priežiūros programą.

Į puslapio pradžią