Chronologiste

Crème de Régénération

Intensyviai maitinanti galvos odos ir plaukų kaukė. Atkūrimas, intensyvus maitinimas ir žvilgesys. Galvos odos gyvybingumo atkūrimas.

SUSIRASKITE ARTIMIAUSIĄ SALONĄ!

Pranašumai

Pranašumai

Tobuliausia iš Kérastase kaukių: Crème de Régénération intensyviai maitina plaukus nuo šaknų iki galiukų. Jos formulė yra tobula, todėl kaukė išlygina ir atkuria plaukų skaidulas. Atkuria galvos odos gyvybingumą. Suteikia plaukams prašmatnią išvaizdą ir užtikrina tobulą kosmetinį rezultatą.

Naudojimas

Naudojimas

Ištepti išplautų, rankšluosčiu nusausintų plaukų vidurinę dalį ir galiukus maždaug graikinio riešuto dydžio Crème de Régénération kiekiu. Įmasažuoti ir palikti 5–10 minučių. Kruopščiai nuskalauti.

Technologija

Technologija

Crème de Régénération – technologinis pasiekimas, sujungiantis labai vertingas ir koncentruotas aktyviąsias sudėtines dalis:
Abyssine: ši kerinti molekulė, rasta vulkaniniuose Ramiojo vandenyno plyšiuose, sujungta su Gluco-Lipid GL® ir bisabololiu intensyviam plaukų maitinimui ir kerinčiai aksominei tekstūrai.
Vitaminas F: užtikrina tobulą valymą ir gydo.
Vitaminas E: antioksidantas, apsaugantis plaukų skaidulas nuo kasdienio sudirgimo (tarša, UV spinduliai).
Keramidas: stiprina kutikulę, padaro plaukus atsparesnius.
Katijonų derivatai: minkština plaukus, užtikrina lengvumo pojūtį ir palengvina plaukų šukavimą.

Kolekcija - Chronologiste Susipažinkite su Chronologiste

Išskirtinis ritualas. Suasmeninta Kérastase 3 žingsnių plaukų grožio priežiūros programa užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą kruopščiai parinktais metodais tam, kad jūsų plaukai taptų gražesni.
Šie iš pirmo žvilgsnio paprasti žingsniai sukuria tikslinį salono standartus atitinkantį plaukų priežiūros ritualą, kurį, naudodamos Kérastase priemones, moterys gali tęsti ir namuose.

Daugiau apie 3 žingsnių plaukų priežiūros programą.

Į puslapio pradžią