Chronologiste

Bain Revitalisant

Puoselėjamoji vonelė, užtikrinanti visapusį poveikį galvos odai ir plaukams. Atkuria, suteikia plaukams purumo ir žvilgesio. Grąžina galvos odos gyvybingumą.

SUSIRASKITE ARTIMIAUSIĄ SALONĄ!

Pranašumai

Pranašumai

Dėl šiuolaikinės formulės, papildytos vertingomis sudėtinėmis dalimis, Bain Revitalisant plaukų vonelė užtikrina visų laikų veiksmingiausią visų tipų plaukų atkūrimą. Ji pašalina nuo galvos odos nešvarumus, ją valo ir išlygina plaukų skaidulas, plaukai tampa minkšti ir lankstūs.

Naudojimas

Naudojimas

Ištepti nedideliu kiekiu Bain Revitalisant vonelės drėgnus plaukus. Švelniai įmasažuoti į galvos odą ir plaukus. Suemulsinti ir nuskalauti.

Technologija

Technologija

Bain Revitalisant – technologinis pasiekimas, sujungiantis labai vertingas ir koncentruotas aktyviąsias sudėtines dalis:
Abyssine: ši kerinti molekulė, rasta vulkaniniuose Ramiojo vandenyno plyšiuose, sujungta su Gluco-Lipid GL® ir bisabololiu intensyviam plaukų maitinimui ir kerinčiai aksominei tekstūrai.
Vitaminas F: užtikrina visapusį valymą ir gydomąjį poveikį.
Vitaminas E: antioksidantas, apsaugantis plaukų skaidulas nuo kasdienio sudirgimo (tarša, UV spinduliai).
Keramidas: stiprina kutikulę, padaro plaukus atsparesnius.
Kamelijų, indiškųjų lapainių, arganų ir kukurūzų aliejai: intensyviai maitina plaukus ir suteikia jiems žvilgesio.

Kolekcija - Chronologiste Susipažinkite su Chronologiste

Išskirtinis ritualas. Suasmeninta Kérastase 3 žingsnių plaukų grožio priežiūros programa užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą kruopščiai parinktais metodais tam, kad jūsų plaukai taptų gražesni.
Šie iš pirmo žvilgsnio paprasti žingsniai sukuria tikslinį salono standartus atitinkantį plaukų priežiūros ritualą, kurį, naudodamos Kérastase priemones, moterys gali tęsti ir namuose.

Daugiau apie 3 žingsnių plaukų priežiūros programą.

Į puslapio pradžią