Red Carpet šukuosena siūlo Luidžis Murenu

Pažiūrėkite Luidžio Murenu pristatymą, kuris leis sukurti mūzos šukuoseną!

Couture Styling

  • Rezultatas: purumas, tekstūros suteikimas, žvilgesys. Priemonė puikiai tinka gležniems plaukams.
  • Fiksavimas: stiprus.
  • Stilius: Forma Fatale užtikrina tobulą šukuosenos patvarumą. Naujoviška želė su auksinėmis mikrodalelėmis, skirta naudoti prieš formuojant plaukus plaukų džiovintuvu, suteikia gležniems plaukams tobulą formą ir leidžia sukurti pageidaujamą įvaizdį. Ilgalaikė patvari fiksacija.

Luidžio Murenu prisilietimas:

LUIDŽIO MURENU PRISILIETIMAS: 

« Išplaukite plaukus šampūnu ir kruopščiai nusausinkite juos rankšluosčiu. Švelniai ištepkite plaukus žele. Džiovinkite juos plaukų džiovintuvu ir šepečiu formuokite purumą plaukų zonoje prie šaknų. »

Luidžis Murenu,
Plaukų formavimo įkvėpimas

Luidžis Murenu – nepralenkiamas individualių šukuosenų meistras. Jo darbai išskirtiniai, juose atsiskleidžia įmantri dinamika ir jiems visada būdingas tikslus atlikimas. Murenu nelaiko šukuosenos tik aksesuaru – jo nuomone, tai moters esmės išraiška.

Luidžis: "Aš esu menininkas, todėl privalau peržengti ribas ir stengtis viską patikrinti. Net jei sukurta šukuosena yra labai detali, kruopščios struktūros ir užfiksuota fiksavimo priemonėmis, ji turi atskleisti judesį. Nesvarbu, kokia ekscentrinė yra šukuosena, ji niekada neturėtų priminti peruko! Moters šukuosena atspindi jos asmenybę ir aš ją noriu paryškinti. Tai gyvas, kvėpuojantis esmės elementas – kaip ir jos oda! Dirbdamas visada tai atsimenu. Aš daug keliauju ir dalyvauju įvairiuose renginiuose. Meno parodos, knygos, filmai, spektakliai – mane viskas įkvepia! Aš jaučiuosi lyg kempinė, kuri sugeria viską, kas dinamiška, kas aplink mane vyksta. Ir gatvėse sutinkamos moterys bei vyrai – savotiškos asmenybės – man reiškia neišsenkamą idėjų šaltinį. Reikia tik žinoti, kaip į visa tai pažiūrėti."

 

Į puslapio pradžią