Juridinė informacija

SVETAINĖS SAVININKAS

L'Oreal Baltic  SIA Lietuvos filialas
Pylimo g. 30/2
Vilnius LT-01135, Lietuva
Reg. no. 111884284
VAT no. LT290067936418

Telefonas: +370 8 800 20702

e-paštas: service_lt@loreal.com

 

 

 

Svetainei taikomos intelektinės ir gamybinės nuosavybės teisės

Kérastase interneto svetainė yra intelektinė nuosavybė, saugoma intelektinės nuosavybės įstatymais. Svetainė ir jos sudedamosios dalys (prekių ženklai, logotipai, nuotraukos, paveikslėliai, iliustracijos, tekstas, vaizdo klipai ir pan.) yra išskirtinė Kérastase nuosavybė ir tik Kérastase yra įgaliota naudotis šiomis intelektinės nuosavybės teisėmis ir nematerialiomis asmeninėmis teisėmis. Kérastase nesuteikia jokių licencijų ar kitų teisių, išskyrus teisę naudotis svetaine konsultaciniams tikslams. Bet kokių svetainėje publikuojamų dokumentų reprodukcija leistina tik naudoti asmeniniams ir privatiems tikslams. Visos svetainės ar jos dalies, sudedamųjų dalių ar bet kokios kitos medžiagos reprodukcija ir naudojimas kitiems (komerciniams) tikslams griežtai draudžiamas. Kurti hiperteksto nuorodas į Kérastase interneto svetainę galima tik gavus raštišką Kérastase sutikimą. Kérastase neprisiima jokios atsakomybės už  turinį, reklamą, gaminius ar paslaugas, nurodytus su šia interneto svetaine susijusiose svetainėse.  Prašymai suteikti prieigos teises turi būti siunčiami el. paštu KerastaseBaltics@loreal.com. Bet koks neleistinas naudojimas – nusižengimas, kuriam taikoma baudžiamoji atsakomybė.

 

Svetainės naudojimas

1. Interneto svetainės turinio naudojimas:
Kérastase rūpinasi savo svetainės turinio aktualumu ir stengiasi suteikti naudotojui teisingą informaciją, o naudotojas suvokia, kad techninis informacijos ir duomenų perdavimo internete patikimumas yra sąlyginis, nes, kaip jau minėjome, duomenys ir informacija cirkuliuoja tik heterogeniniuose tinkluose. Todėl Kérastase negali užtikrinti interneto svetainės duomenų tikslumo. Apie bet kokias klaidas ar trūkumus praneškite el. paštu KerastaseBaltics@loreal.com.

2. Interneto svetainės prieinamumas:
Kérastase stengiasi išsaugoti svetainės prieinamumą, tačiau neprivalo užtikrinti specifinio prieinamumo lygio. Tai reiškia, kad atliekant techninės priežiūros darbus, diegiant naujoves ar dėl kitos (dažniausiai techninės) priežasties svetainė gali būti neprieinama. Kérastase neprisiima jokios atsakomybės už tokius trukdžius ir padarinius, kurių dėl tokių trukdžių gali patirti naudotojas.

3. Svetainėje pateiktos hiperteksto nuorodos:
Svetainėje pateiktos hiperteksto nuorodos gali perkelti naudotoją į įvairių partnerių interneto svetaines. Tai reiškia, kad Kérastase nepatikrino visų svetainių (jei tokių yra), į kurias galima patekti iš  Kérastase interneto svetainės, jų turinio ar šiose svetainėse pateiktos informacijos, todėl  Kérastase neprisiima jokios atsakomybės už šių svetainių turinį ir jų informacijos naudojimą. Už šių svetainių naudojimą atsako tik naudotojas.

4. Svetainės naudojimo taisyklių pakeitimai:
Kérastase bet kada gali keisti šios svetainės naudojimo taisykles pagal naujus įstatymus bei reglamentus ir siekdama pagerinti svetainės naudojimą. Visi pakeitimai turi būti įtraukti į šias svetainės naudojimo taisykles.

Į puslapio pradžią