Initialiste

Initialiste

Plaukų grožis iš pirminio šaltinio. Pirmasis serumas* stipresnių ir žvilgesnių plaukų augimui stimuliuoti.

* Kérastase.

SUSIRASKITE ARTIMIAUSIĄ SALONĄ!

Pranašumai

Pranašumai

Naudojant Initialiste, galima pagerinti plaukų būklę dabar ir ateityje. Initialiste stiprina plaukus jau nuo pirmo naudojimo karto. Pagerėja plaukų atsparumas, šukuojami plaukai 93 % mažiau lūžinėja*.
Maždaug po mėnesio (10 naudojimo kartų) plaukai prie šaknų tapo stipresni, labai pagerėjo jų kokybė**: plaukai tapo gyvybingesni, gražesni ir stipresni.
Naudojamas po kiekvieno plaukų plovimo, INITIALISTE serumas gražina plaukus, jie tampa sveikesni ir stipresni. * Instrumentinis tyrimas. ** 129 moterų įvertinimas.

Naudojimas

Naudojimas

Kaskart išplovę galvą, ištepkite INITIALISTE galvos odą. Priemonės nereikia nuskalauti. Kiekis: gležniems plaukams – 2 pipetės, normaliems ir tankiems plaukams – 4 pipetės. Užtepę priemonės, tolygiai ją paskirstykite ir įmasažuokite į galvos odą.

Technologija

Technologija

Augalų biotechnologijos įkvėpti, L’Oréal Advanced Research specialistai sukūrė plaukų priežiūros priemonę su ypač vertingomis sudėtinėmis medžiagomis. Šios priemonės struktūra panaši į odos priežiūros priemonių struktūrą.

INITIALISTE priemonėje yra Regenerative Complex®, kuris yra tikras augalų biotechnologijos stebuklas.

Joje yra milijonai paprastosios obels (Malus Domestica) kamieninių ląstelių. Ši senoji obelis žinoma dėl apsauginių savybių. Ištyrę jų poveikį galvos odos kamieninėms ląstelėms, L’Oréal Advanced Research mokslininkai įrodė, kad jos apsaugo galvos odos kamieninių ląstelių regeneracines savybes.

Regenerative Complex® yra ir:
▪  Antioksidantų polifenolių, kurie apsaugo kamieninėms ląstelėms palankią aplinką.*
▪  Patentuotų glikolipidų ir naujos kartos keramidų, kurie optimizuoja plaukų formavimosi procesą ir didina augančių plaukų atsparumą.*

* In vitro tyrimas.

Kolekcija – Initialiste Atskleiskite Initialiste programą, kuri puikiai atitinka būtent jūsų poreikius!

Ypatingas ritualas. Suasmeninta Kérastase 3 žingsnių plaukų grožio priežiūros programa užtikrina plaukų valymą, priežiūrą ir tekstūros suteikimą kruopščiai parinktais metodais, kad plaukai taptų gražesni.

Šie paprasti žingsniai sudaro tikslingą salono plaukų priežiūros programą ir sukuria ritualą, kurį, naudodamos Kérastase priemones, moterys gali tęsti ir namuose.

 

Daugiau apie 3 žingsnių plaukų priežiūros programą.

Į puslapio pradžią