Kérastase institutai

Kérastase produkcija siūloma prabangiausiuose pasaulio salonuose, ją naudoja prestižiškiausi kirpėjai Paryžiuje, Niujorke, Londone, Milane, Tokijuje, Honkonge, Izraelyje, Indijoje, Libane, Maroke, Australijoje...

Kérastase salonams būdingos prašmatnios patalpos ir garsūs, talentingi meistrai, kurie užtikrina prabangos klasę atitinkantį veiksmingumą, kompleksinę diagnostiką ir suasmenintą priežiūrą – tai Kérastase raktas į tobulumą.

Ritualai Kérastase ritualų suteikiamos malonios patirties paslaptis slypi įmantrioje technikoje ir veiksmingose plaukų priežiūros priemonėse.

Ypatinga akimirka

Jūsų Kérastase kirpėjas pirmiausia atliks diagnostiką, kad parinktų tinkamiausias priemones, naudotinas atliekant ritualą. Mūsų kirpėjai, įvaldę specifinę, veiksmingą techniką, užtikrins gilią jūsų plaukų transformaciją gerą savijautą užtikrinančioje aplinkoje – ritualas pažadins jūsų pojūčius, o gilus, kartu švelnus masažas užtikrins visišką jūsų kūno ir proto atsipalaidavimą. Kai skubate ar norite atsipalaiduoti ir taip pabėgti nuo kasdienio streso, jūsų Kérastase kirpėjas pasiūlys jums geriausiai pritaikytą sprendimą iš mūsų ritualų asortimento.

Plaukų priežiūros ritualai

 • DENSIFIQUE
  GALVOS ODOS REVITALIZACIJOS RITUALAS – 20 MINUČIŲ -

  Intensyviai prižiūrimi plaukai auga gražūs retėjantiems plaukams. Pasirūpinkite plaukų grožiu nuo jų atsiradimo akimirkos, atkūrę ir saugodami plaukų tankumą.

 • RÉSISTANCE
  INTENSYVIOS PLAUKŲ REKONSTRUKCIJOS RITUALAS –
  20 MINUČIŲ
  -

  Intensyvus atkūrimas pažeistiems ir labai pažeistiems plaukams. Plaukų skaidulos intensyviai atkuriamos, jos vėl tampa stiprios ir elastingos.

 • RÉFLECTION
  TOBULOS PLAUKŲ SPALVOS RITUALAS – 15 MINUČIŲ -

  Apsauga ir žvilgesys dažytiems plaukams.
  Apsaugokite dažytus plaukus ir išsaugokite intensyvų atspalvį, suteikę jiems išraiškingo žvilgesio!

 • NUTRITIVE
  PLAUKŲ ATKŪRIMO NUTRITIVE RITUALAS – 20 MINUČIŲ -

  Tobulas maitinimas ir apsauga nuo sausumo sausiems ir jautriems plaukams. Optimalus maitinimas nuo šaknų iki pačių galiukų – atkuria sausus plaukus ir užtikrina ilgalaikį rezultatą.

 • DISCIPLINE
  NEPAKLUSNIŲ PLAUKŲ DISCIPLINE RITUALAS – 45 MINUTĖS -

  Plaukai tampa paklusnūs ir labai sklandžiai juda. Plaukai išlyginami ir sutramdomi, patrumpėja jų formavimo laikas ir šukuosena išlieka ilgiau.

Galvos odos priežiūros ritualai

 • SPÉCIFIQUE
  GALVOS ODOS VALYMO RITUALAS – 15 MINUČIŲ -

  Galvos odai reguliuoti ir valyti. Pašalina disbalansą. Šveitiklio poveikis užtikrina veiksmingą galvos odos valymą ir atkuria jos optimalią pusiausvyrą.

 • DERMO-CALM
  GALVOS ODOS SPA RITUALAS –
  20 MINUČIŲ
  -

  Galvos odos sveikatai ir gerai savijautai. Pašalina diskomfortą. Greitas nuraminimas maksimaliam komfortui ir atpalaidavimui.

Populiariausi ritualai Ypatingos priežiūros programos, siūlomos išskirtinai  Kérastase salonuose.

FUSIO-DOSE

Fusio-Dose – pirmasis visiškai suasmenintas ritualas, pašalinantis visas plaukų problemas. Užtikrinama esminė jūsų plaukų priežiūra ir greita transformacija.

1. DOZAVIMAS
Po individualios diagnostikos jūsų kirpėjas nustatys specifinius jūsų plaukų poreikius ir jūsų pageidavimus, kad, atsižvelgęs į juos, pasiūlytų jums tinkamiausią Fusio-Dose derinį.

2. MAIŠYMAS
Jums matant, kirpėjas iš labai koncentruotų aktyviųjų sudėtinių medžiagų sumaišys mišinį, kuris dėl išskirtinių technologijų leis užtikrinti greitą ir gilią plaukų transformaciją.

3. TRANSFORMACIJA
Dėl ypač tikslios mikrodifuzijos aktyviosios priežiūros priemonės sudėtinės medžiagos užtikrina gilių, tikslingą poveikį – plaukų skaidulos yra nedelsiant transformuojamos. Teiraukitės savo kirpėjo apie jums tinkamiausią Fusio-Dose programą, skirtą naudoti namuose!

Siūlomos Kérastase salonuose ir namuose naudotinos priemonės.

Ieškoti salono

THÉRAPISTE 4-SERUM RITUAL

10 minučių plaukų galiukams atgaivinti, kad jie atrodytų sveiki ir nepažeisti. 

SUSIPAŽINKITE SU RÉSISTANCE THÉRAPISTE!

PLAUKŲ ATKŪRIMO ŠEDEVRAS

Sukurta moterims, kurios nori mėgautis maksimaliai įmantria plaukų priežiūra. Chronologiste veikia kaip stebuklingas eliksyras. Jos puikios aktyviosios sudėtinės dalys – atkuriamoji kaukė Crème de Régénération ir ikrus primenantys perliukai – sujungti į vieną plaukų priežiūros priemonę, suteikia plaukams neišnykstantį grožį.

SUSIPAŽINKITE SU CHRONOLOGISTE!

Elixir Ultime 24 karatų ritualas

Kérastase siūlo jums iš tiesų įmantrią patirtį su naujuoju 24 karatų ritualu.

Šiomis akimirkomis, kurios palepins jūsų pojūčius, gausiai naudojamos labai koncentruotos priežiūros priemonės su vertingaisiais aliejais. Jie užtikrina universalią naudą plaukų grožiui: žvilgesį, maitinimą, apsaugą ir geresnį atsparumą. Jūsų kirpėjas naudos įvairius vertinguosius aliejus ir priderins ritualą jūsų poreikiams. 24 karatų ritualas atliekamas juvelyriniu tikslumu, suderinus suasmenintas plaukų priežiūros priemones su masažo judesiais, kurie atskleis visą plaukų grožį.

 

Žiūrėti kolekciją

Pasiruoškite vizitui į saloną Pasiruoškite vizitui į saloną, nustatykite, kokios priežiūros priemonės geriausiai atitinka jūsų plaukų tipą, ir pasirinkite tinkamiausią saloną, kuriame jus maloniai pasitiks Kérastase kirpėjas!

Ieškoti artimiausio salono

Pasinaudokite Kérastase salonų žemėlapiu ir raskite artimiausią saloną, kuriame galėsite pasimėgauti ypatingomis akimirkomis ir atsiduoti į profesionalias Kérastase kirpėjo rankas!

Salonų žemėlapis
Į puslapio pradžią