COUTURE STYLING Kérastase pradeda naują plaukų formavimo meno erą

Kérastase įkvepia plaukams naują gyvybę, kurdama įmantrias, tikslias ir nerūpestingas šukuosenas.

COUTURE STYLING Atskleiskite natūralų plaukų grožį!

COUTURE STYLING

Formavimo menas tobuliems plaukams

Kérastase sujungia galvos odos priežiūrą, plaukų maitinimą, apsaugą ir paryškina jų grožį, nes priemonių formulės yra nepriekaištingos. Purumas, žvilgesys ir išraiškingas judėjimas prasideda veiksmingų priežiūros priemonių naudojimu, po kurio eina individualus plaukų formavimas.

Siekdamas eiti dar toliau, prekių ženklas peržengia formavimo sąvokos ribas, sukurdamas naują emocionalumo, geidulingumo ir patirties kupiną manifestą. Kérastase sukurta Couture Styling priemonių serija sujungia ilgalaikę fiksaciją, laisvą judėjimą ir nepakartojamą plaukų tekstūrą.

Pirmą kartą moterims siūlomos plaukų formavimo priemonės, kurios nestandina jų plaukų, o suteikia jiems pageidaujamą formą, kartu leisdamos išlikti plaukams laisviems, neapribodamos jų judėjimo.

Kérastase Couture Styling kolekcija – kai kas daugiau nei naujos plaukų formavimo serijos – ji leidžia iki tobulybės nugludinti jūsų įvaizdį.

LUIDŽIS MURENU (LUIGI MURENU)

LUIDŽIS MURENU (LUIGI MURENU) meninis požiūris

Kérastase kreipėsi į Luidžį Murenu, nes jis neabejotinai yra tikras individualių šukuosenų meistras.Jo darbai išskirtiniai, juose atsiskleidžia įmantri dinamika ir jiems visada būdingas tikslus atlikimas.

Luidžis nelaiko šukuosenos tik aksesuaru – jo nuomone, tai moters esmės išraiška. Jis siekia paryškinti tai, kas moteryje gražiausia, kurdamas išskirtines šukuosenas be šabloniško efekto.

Naudodamas Kérastase priemones, Luidžis sukūrė suasmeninto žavesio pavyzdį.

Bendradarbiaujant su modeliu, jos darbas yra pagrįstas įsiklausymu ir dialogu.

KÉRASTASE TOBULUMAS

Naujos tekstūros

Naujos tekstūros

Ypatinga technologija, lengvos tekstūros ir patrauklūs gaminiai kartu su prekių ženklo stilistų požiūriu ir kūrybine Luidžio Murenu energija pristato radikaliai skirtingą požiūrį į plaukų formavimą.

Naujų tekstūrų Kérastase priemonės pradžiugins net reikliausias moteris – moteris, kurios plaukus laiko neatskiriama savo esmės dalimi.

Priemonės pagrįstos naujos kartos mikronizuotais fiksuojamaisiais polimerais – plona mikrobanga dabar sujungta su puikiomis kosmetinėmis sudėtinėmis medžiagomis. Couture Styling siūlo visiškai naują derinį – tolygią ilgalaikę fiksaciją kartu su absoliučia judėjimo laisve.

 

Mokslo pasiekimas – mikronizuoti polimerai.

Mokslo pasiekimas – mikronizuoti polimerai.

Visa apimančios L’Oréal Advanced Research žinios apie mikronizuotus polimerus – kelerius metus trukusių tyrimų rezultatas. Atnaujintas požiūris, kuris ir toliau vystėsi, leido nustatyti du mikronizuotų polimerų tipus. Jie puikiai priglunda prie plaukų ir suteikia jiems nepakartojamo patrauklumo – grožį, malonią paviršiaus tekstūrą ir visišką judėjimo laisvę...

Vertingos aktyviosios sudėtinės medžiagos leidžia kurti šukuosenas, kurias apibūdina lankstumas, kerintis įmantrumas ir formos atmintis, fiksuojanti pageidaujamą judėjimą.

 

Į puslapio pradžią